Hakkımızda


Kurulum temelleri 2015 yılında atılmış olan KGT Makine firması; kimya, gıda ve tekstil sektörleri için makineler imal etmektedir.

KGT Makine firması, kendisine seçmiş olduğu kimya, gıda ve tekstil sektörlerinde müşteri taleplerini karşılamayı amaç edinmiş ve bu doğrultuda imalat yapmayı amaçlamıştır. Makine üretimi ve tasarımı konusunda 20 yılı aşkın tecrübesiyle, müşterilerinin taleplerini esas alan ve çözüm odaklı üretim anlayışını ön planda tutan hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar hız kesmeden gelişimini sürdüren KGT Makine; yenilikçi çalışmalarıyla, son teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir üretim için, enerji maliyetlerini düşüren ve çevre dostu makineler, ürünler ile müşterilerinin rekabet gücünü arttırmakta ve teknik altyapılarını hazırlamaktır.

Siz değerli müşterilerimiz ile sadece müşteri - satıcı ilişkisi olarak değil, iş partneri olmak hedefi ile yola çıkan KGT Makine her geçen gün kendini geliştirmektedir.


Misyonumuz

KGT Makine olarak misyonumuz; müşteri odaklı, teknolojik, dayanıklı, bakım maliyeti düşük ve enerji tasarruflu makineler geliştirmek, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, personelimizin yüksek bilgi ve tecrübesi ile, teknolojiyi kullanarak ihtiyaca yönelik tasarımlar yapıp, projelendirip üretim yapmaktır.

Vizyonumuz

TKGT Makine olarak vizyonumuz; teknolojiye devamlı yatırım yaparak geleceğin makinelerini üretmek, katma değeri yüksek teknolojik ürünler geliştirmek, müşteri odaklı, müşterisini dinleyen, müşterisinin ihtiyaçlarını anlayan, müşterisi ile iş ortağı prensibinde çalışan global bir firma olmaktır.


İletişime Geçin

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

İletişime Geçin